Start

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Szklarska Poręba 2024
Zakończyliśmy XLI Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych, XXII Mistrzostwa Polski Juniorów w grze aktywnej w warcabach stupolowych oraz XXI Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznej w warcabach stupolowych. Było to 5 intensywnych dni. Sporo zawodników czuje niedosyt, liczyli na coś więcej. Tym razem musieli uznać lepszą skuteczność swoich kolegów. Ale to nie jest koniec ich warcabowej przygody. Dzięki rozegranym partiom, ich analizom - możemy doskonalić swój warcabowy warsztat, aby w kolejnych turniejach stanąć do walki o medale z najistotniejszych kruszców. Dziękujemy sędziom za sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękujemy Photo4u2 Adrian Franek za niezawodną obsługę fotograficzną wydarzenia. Do zobaczenia!    
Read More
Dzisiaj aktywnie

Dzisiaj aktywnie

Szklarska Poręba 2024
Gra klasyczna za nami, czas na kolejne zmagania. Tym razem przyspieszamy tempo i gramy aktywnie. Gramy tempem 15 min+5 sekund/posunięcie. Kolejna pula medali i pucharów do zdobycia. Kto tym razem wygra? Czy na podium zobaczymy te same twarze? Czy może inne osoby, którym nie udało się zdobyć medalu w grze klasycznej tym razem staną na podium? Trzymamy kciuki! Galeria zdjęć autorstwa Photo4u2 Adrian Franek
Read More
Wyłoniono Mistrzynie i Mistrzów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych

Wyłoniono Mistrzynie i Mistrzów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych

Szklarska Poręba 2023
Zakończone Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych wyłoniły nie tylko Młodzieżowych Mistrzów Polski. Najlepsi będą objęci Programem Szkolenia PZWarc, który w całości finansowany jest przez firmę CC Games, Partnera PZWarc. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową Mistrzostw Polski Juniorów z podziałem na grę klasyczną, aktywną i błyskawiczną. XL Mistrzostwa Polski Juniorów - gra klasyczna Juniorki do lat 10 1. Gancarz Marika (Warcaby z pasją Futory) 2. Bożajewicz Danuta (UKS Komorzanka Komorze) 3. Dobiała Katarzyna (UKS Roszada Lipno) Juniorzy do lat 10 1. Przydryga Adam (UKS Komorzanka Komorze) 2. Surma Julian (UKS Komorzanka Komorze) 3. Młodowiec Filip (MUKS Libero Basznia Dolna) Juniorki do lat 13 1. Wideł Zofia (UKS Roszada Lipno) 2. Jastrzębska Anna (MUKS Libero Basznia Dolna) 3. Gancarz Oliwia (Warcaby z pasją Futory) Juniorzy do lat 13 1. Franek Hugo (UKS…
Read More

Połowa turnieju za nami

Szklarska Poręba 2023
To już trzeci dzień rozgrywek. Za oknem słońce pięknie świeci, a my gramy. Pojedynki są zacięte, niejednokrotnie trwają do ostatnich minut. Za kilka godzin poznamy Mistrzów Polski Juniorów w grze klasycznej, a jednocześnie członków Kadry Polski, która zostanie powołana na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Tallinie.   Zapraszamy do oglądania zaktualizowanej galerii zdjęć oraz filmiku.
Read More
Wystartowały XL Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych

Wystartowały XL Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych

Szklarska Poręba 2023
Dzisiaj odbyło się uroczyste rozpoczęcie XL Jubileuszowych Mistrzostw Polski Juniorów w Szklarskiej Porębie zainaugurowane przez Dyrektora Turnieju Sylwię Dęga-Zamrzycką, w obecności Sędziego Głównego Magdy Pawłowskiej. Blisko 140 zawodników reprezentujących 19 klubów będzie walczyć o medale na dystansie dziewięciu rund. Tempo gry: 60 min + 30s na zawodnika. Zwycięzców poznamy już w najbliższy poniedziałek. We wtorek rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorów w grze aktywnej, a w środę Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznej. Zachęcamy wszystkich do kibicowania zawodnikom, śledzenia wyników oraz do obejrzenia galerii zdjęć.
Read More